Objednávka

Mobil: +420 721 760 241
Email: d-v-l@email.cz
www.distribuceletaku.net
stop.jpg
idpress.gif
instagram.jpg
Víte že,

Reklamní tiskoviny v kombinaci s roznosem do domovních schránek slouží k rychlé komunikaci s potencionálními zákazníky v masovém měřítku.
Proto také patří mezi reklamu levnější a z hlediska možností můžete reagovat na skutečnosti, změny apod. Je tedy nejrychlejší. Tím se řadí mezi velmi účinné druhy reklamy.

...68 % lidí prohlíží reklamní letáky z poštovní schránky?
...70 % z nich přiznává, že se jimi při nákupu nechává ovlivnit?


________________________________________________________________________________________________________________


Jak špatné je ukládání prospektů pro vaše podnikání?

Distribuce letáků může být skvělým propagačním nástrojem pro vaše podnikání, pokud jej můžete použít strategicky. Zkušení distributoři letáků jsou připraveni spravovat kampaň tak, aby v rámci vašeho rozpočtu přinesla požadované výsledky. Jednou z hlavních věcí, která může ovlivnit vaše distribuční úsilí, je dumping, který se stále více stává velkým problémem pro podniky, které distribuují své propagační materiály externě. Při přijímání distribuční společnosti tedy musíte být velmi opatrní. Ale předtím se podívejte na to, jak dumping může poškodit vaši firmu.

Ztráta investice

Pokud najímáte společnost pro tisk a distribuci letáků, platíte za každý leták. Takže si jen představte svou ztrátu, pokud jsou letáky bezohledně vyhozeny do lesů, popelnic a dalších oblastí, které leží nevyužité! A nejen finanční ztráta, vaše marketingová kampaň se také stává méně efektivní díky dumpingu, díky čemuž ztrácíte potenciální zákazníky, což opět znamená potenciální ztrátu objemu prodeje.

Ztráta obchodní pověsti

Dumpovaní letci mohou výrazně poškodit vaši pověst firmy. Pokud by místní obyvatelé nebo jiné podniky, z nichž by mnozí mohli být vaše vyhlídky, viděli vaše letáky nebo letáky , kteří tu a tam leží, určitě by pochybovali o integritě vašeho podnikání. Nikdo nebude vědět, že právě tito distributoři letáků, které jste najali, provedli tuto bezohlednou práci. Všichni by vás považovali za zodpovědný za tento druh dumpingu. To je tak závažné, že i věrný zákazník by s vámi mohl přestat obchodovat a rozhodnout se pro svého konkurenta.

Ztráta času v řízení reputace

Opravdu se můžete považovat za štěstí, pokud vám budou v pravý čas nahlášeny případy dumpingových letáků. V takovém případě máte příležitost vyčistit dumpingové materiály a vybudovat si reputaci, i když nějaký čas bude stále ztracen při odstraňování nepořádku a získávání zpět ztracené reputace. Sledování přesných míst, kde byly vaše letáky vyhozeny, může být často obtížné; nikdo neví, zda je místo, které vám bylo nahlášeno, jediné, které bylo použito k dumpingu, nebo existují i ​​jiná místa.
Proto, však zvažte si vybrat dobrou společnost, která Vám letáky nebo jiné propagační materiály doručí do schránek domácností.
Mobil: +420 721 760 241
Email: d-v-l@email.cz
www.distribuceletaku.net
Distribuce letaku.jpg
© - všechna práva vyhrazena 2019
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one